Login
 
 
 
 
 
Kontakt

Kungälv, huvudkontor
Tel 0303-140 50 
Fax 0303-199 16
Filaregatan 4
442 34 Kungälv
E-mail: info@temag.se

Klicka nedan för vägbeskrivning


 
 

Ni kan även kontakta någon av oss direkt!

 


 Jonas Kléen
 Innesäljare
 Tel: 0303-140 55
 E-mail: jonas@tapflo.se
 

 William Göthfelt
 Innesäljare
 Tel: 0303-26 09 68
 E-mail: william@tapflo.se
 
Fritz
 Fritz Nicklasson
 Säljare Mellansverige
 Tel: 0303-26 09 67
 E-mail: fritz@tapflo.se
 

 Patrik Johansson
 Säljare Östra Sverige
 Tel: 0303-26 09 60
 E-mail: patrik@tapflo.se
 

 Stefan Johansson 
 Säljare med inriktning mot ytbehandling
 Tel: 0303-140 56
 E-mail: stefan@tapflo.se
 

 Gunnar Theding
 Försäljningsschef /Säljare Västra och Norra Sverige
 Tel: 0303-140 53
 E-mail: gunnar@tapflo.se
 


 Dan Körmark

 Servicekoordinator/ Projektansvarig
 Tel: 0303-26 09 63  
 E-mail: dan@tapflo.se
 

 Mia Sipilä
 Lager / Logistik
 Tel: 0303-26 09 61
 E-mail: mia@tapflo.se
 

Malin Moberg
Ekonomiassistent
Tel: 0303-140 50
E-mail: malin@tapflo.se.se

 

 

Övriga funktioner:

Håkan Ekstrand

VD för vårt moderbolag Tapflo AB
Tel: 0303-140 54
E-mail: ekstrand@tapflo.com
 

Hans Emanuelson
Controller
Tel: 0303-140 52
E-mail: emanuelson@tapflo.com
 

Henrik Borisch
IT & information
Tel: 0303-140 59
E-mail: borisch@tapflo.com
 

(This site uses maps from www.d-maps.com)