Login
Isotext
Ehedg logo
Exsymbol
 
Int pic techinfo-back
Cemark
 
 
 

W tym miejscu znajdzą Państwo pełną gamę materiałów informacyjnych na temat naszych wyrobów: katalogi, certyfikaty, instrukcje właściwego instalowania pomp i inne. Znajdziesz tu także deklaracje zgodności, standardy i aprobaty techniczne.

 

Certificates & declaration of conformity

Find below ISO 9001 certificate, ATEX and EC declaration of conformity for our products.

Certyfikaty

pompy membranowe

ISO PN – EN ISO 9001:2001 Certyfikat systemu zarządzania jakością. Określa normy postępowania przy procesach w firmie

pompy wirowe

Certyfikat potwierdzający wykonanie zgodne z dyrektywą 94/9/EC (ATEX 100a). Dyrektywa mówi o wymaganiach dla urządzeń do zastosowania w atmosferze zagrożenia wybuchem.

pompy ctm

Produkowane przez nas urządzenia zgodne są z dyrektywą maszynową 98/37/WE.

pompy pionowe ctv

Pozytywna opinia wydana przez FDA (Food and Drug Administration) dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.

 

 

2.1 Certyfikat materiałowy potwierdzający wykonanie materiałowe urządzenia.

2.2 Certyfikat materiałowy potwierdzający wykonanie materiałowe urządzenia potwierdzone pieczątką firmy i sygnaturą – często używane jako deklaracja dopuszczająca do aplikacji spożywczych.

3.1 Certyfikat materiałowy zgodny z normą PN-EN 10204:2004. Jest certyfikatem wystawianym przez hutę, i potwierdza zgodność materiałów z w/w normą.

odśrodkowe pompy procesowe

Certyfikat farmaceutyczny zgodny z dyrektywą 1999/11/EC wydaną przez FDA. Urządzenia posiadające ten certyfikat mogą być zastosowane w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym.

 

 

Ra – chropowatość – certyfikat potwierdzający dokładność polerowania

Spawy – certyfikat potwierdzający jakość wykonania spoin.